Ideja, izcilība, iedvesma, iesaiste.

iNOVUSS. Jaunradīts, iepriekš nebijis.

Un Jā – arī Latvijā radīta nu jau tradicionāla spēle, kurā spēlētāji izsit elementus no to ierastās kārtības.

Kopā tas ir inovāciju festivāls, svaigu ideju, negaidītu skatu punktu, spilgtu viedokļu un pārsteidzošu risinājumu diena. Ikviens ir gaidīts, ikviens ir svarīgs.

FESTIVĀLS

25. un 26. augustā pirmo reizi notiks jaunrades festivāls iNOVUSS, kas pulcēs plašu interesentu loku un radīs neatkārtojamu iespēju vienkopus dzirdēt iedvesmojošas idejas un pieredzes stāstus, iesaistīties diskusijās un piedalīties uzņēmējdarbības darbnīcās.    Festivāls, kas norisināsies Lucavsalas atpūtas parka ziemeļu daļā, pulcēs tehnoloģiskās jaunrades un inovatīvas uzņēmējdarbības ekosistēmas dalībniekus un interesentus, piedāvājot aizraujošu programmu divu dienu garumā.

25. AUGUSTS

Festivāla pirmā diena – 25. augusts, veltīta iedvesmojošām personībām no Latvijas un ārvalstīm, kas atklās jaunrades, inovāciju, tehnoloģiju un personības lomu uzņēmējdarbībā.
iNOVUSS apmeklētājiem tiks piedāvātas arī dažādas radošas un izklaidējošas aktivitātes visā pasākuma norises teritorijā. Tāpat arī medijiem būs brīvi pieejama informācija par LIAA darbības programmām uzņēmējdarbības uzsācējiem un atbalstu pētniecības komercializācijai.

26. AUGUSTS

iNOVUSS otrajā dienā – 26. augustā, kopā ar sadarbības partneriem tiks piedāvāta koncentrēta programma dažādu jomu interesentiem. Norisināsies konkursa “Creative Business Cup” fināls, meistarklase par prototipu domāšanu, filmas “True Cost” seanss, diskusija par ilgtspējīgu modi, LATBAN investīciju sesijas atklātā projektu atlase, jaunuzņēmumu pārstāvju pieredzes stāsti finansējuma piesaistē un vēl, un vēl.

MAGNETIC LATVIA

Aizraujoši un pasaulē atzīti ārvalstu eksperti aicinās paraudzīties uz pārmaiņu un tehnoloģiju varas ietekmi mūsdienu un nākotnes sabiedrībā. Lektori informēs auditoriju par globālajām tendencēm un aktualitātēm uzņēmējdarbībā un zinātnē, sniegs praktiskus padomus tehnoloģiju ieviešanā, pārnesē un inovāciju veicināšanā, prezentēs ārvalstu prakses labos piemērus un motivēs realizēt arī savas idejas. Tam sekos jauno un veiksmīgo latviešu uzņēmēju diskusija par uzdrīkstēšanās un neatlaidības faktora lomu idejas attīstībā.

SMART CAFE

Zinātnei un tehnoloģijām veltītajā teltī “Smart Cafe” norisināsies diskusijas starp pazīstamiem zinātniekiem un uzņēmējiem par savstarpējo sadarbību, nākotnes prognozēm, ideju īstenošanu un inovācijām. Dzirdēsim uzņēmēju pieredzi par idejas ceļu līdz gatavam produktam – kādi speciālisti tam nepieciešami, kur tos meklēt, un kā to visu finansēt.

Vieta, kur sastapsies tie, kas zina, tie, kas dara, un tie, kurus tas interesē.

DIZAINA KUPOLS

Radošās uzņēmējdarbības telts “Dizaina kupols” aicinās uz diskusiju par tehnoloģiju un to lietošanas ietekmi uz cilvēku, darbnīcā risināsim inkubācijas dalībnieku izaicinājumus, savukārt rūdīti Latvijas uzņēmēji dalīsies pieredzes stāstos par uzņēmējdarbības veiksmēm un neveiksmēm. Dienas noslēgumā vietējie un ārvalstu lektori diskutēs par nākamo industriālo revolūciju un tās ietekmi uz sabiedrības un uzņēmumu attīstību. Dizaina kupols aicinās piebiedroties visus, kam interesē uz lietām paskatīties no citas perspektīvas.

NAUDAS KVARTĀLS

Festivāla “Naudas kvartālā” kopā ar pieredzējušiem uzņēmējiem un finansējuma pārvaldītājiem aicinām runāt par finansējuma lomu – vīziju un realitāti, bet kopā ar sadarbības partneriem iepazīt pieejamos finanšu rīkus un piedalīties investīciju sesijā – projektu autoru un investoru tīklošanās pasākumā.

23XX

Teltī “23XX” – pieredzējušu uzņēmēju vadītas meistarklases un darbnīcas par IT pratību, programmēšanas pamatiem, mūžizglītību un profesijas maiņu, programmu noslēdzot ar diskusiju par sievietēm un inovācijām IKT nozarē.

BIZNESA TERASE

Abu dienu garumā LIAA Biznesa terasē būs iespēja iepazīties ar Latvijas uzņēmēju pieredzes stāstiem, tiks paredzēta vieta festivāla dalībnieku formālu un neformālu tikšanos norisei, lai atrastu domubiedrus un apmainītos ar kontaktinformāciju, izteiktu savu un meklētu citu sadarbības piedāvājumus.

Dalies:Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
Top