Ausmeņa

AUSMEŅA KEBABS visai strauji ieguvis atsaucību no pašmāju kebabmīļu puses. Ja ikdienā nenākas saskarties ar latgaļu valodu, viesošanās “Ausmeņa kebabā” ir kas jauns, pat eksotisks, jo apkalpojošā komanda savā starpā komunicē tieši šajā valodā jeb dialektā, ēdienkartē arī tiek piedāvāti Latgales raksturīgie ēdieni.

“Ausmeņa kebabs – mas capom lobus kebabus, reikojom pasuokumus i vosorā ir terase. Myusim ir lobuokuo komanda. Ausmeņā sazatīkās cylvāki un uzaust jaunys idejis.”

Craft B Burgers

Zinātāji saka, ka CRAFT B BURGERS ir īstā vieta gardēžiem, jo tieši te var nobaudīt 33 dažādus kraft burgerus – izcili pagatavota, sulīga gaļa, svaigi cepta maizīte, īpašās, pašu gatavotās mērces, gourmet sieri un Latvijas laukos audzēti dārzeņi – tas viss veido neatkārtojamu garšu buķeti. Liellopa, cūkgaļas, vistas, zivs un veģetārie burgeri, cepti kartupelīši, laša, liellopa un cūkgaļas grilēti steiki, tā ir tikai neliela daļa no plašās ēdienkartes.

Love Cafe

LOVE COFFEE – mazais hipiju minivans ir pildīts ne tikai ar mīlestību, bet arī ar vislabāko svaigi grauzdēto kafiju, kuru pasniegs visprofesionālākās baristas. Kāpēc “Love Cafe”?

Mēs ticam, ka viss, kas jums nepieciešams, ir mīlestība … un kafija!
Mēs mīlam mūsu mazo minivenu!
Mēs mīlam kafiju!
Mēs mīlam ikvienu, bet īpaši tos, kas mīl kafiju! 🙂

skrivereru saldejums

SKRĪVERU MĀJAS SALDĒJUMS – ģimenes uzņēmums no brīnišķīga novada – Skrīveriem. Kopjot veselīgas ēšanas tradīcijas un aizraujoties ar gardēdību, gatavojam dabīgu saldējumu. Meklējot un radot savas receptes, esam izveidojuši oriģinālu garšu un smaržu harmoniju. Vietējie dārgumi no samtainiem mežiem, mūsu ģimenes augļu dārza, svaiga piena no lauku fermas, pievienojot īstas, reibinošas vaniļas pupiņas – izvēloties svaigākos un augstākās kvalitātes produktus, esam radījuši patīkamu un atmiņā paliekošu garšu piedzīvojumu. Vissvarīgākais – brīvu no ķīmiskām piedevām un viltotām garšām.

crepescafe

CREPES CAFE ir šīs vasaras jaunums Latvijas ēdināšanas tirgū. Crepes Cafe piedāvā uz vietas gatavotas plānās franču pankūkas līdzi ņemšanai. Pankūku pagatavošanai tiek izmantotas tikai svaigas sastāvdaļas.

“Šobrīd Latvijā streetfood piedāvājumā ir atrodami gan burgeri, gan picas, kebabi, wok un kartupeļi, bet franču plānās pankūkas? – iespējams, ka pirmo reizi”, teic Crepes Cafe meistars Māris un aicina uz pasākuma laikā nogaršot gan saldās, gan sāļās crepe pankūkas.

mesty

MESTY pakalpojumu raksturo attieksme. Karstajā svētku radīšanas atmosfērā mēs nezaudējam galvu. Jebkurš pasākums ir rituāls. Stila, gaumes, garšas un atbilstoša servisa  svētki mūsu klientam.  MESTY pieredze atbalsta radošumu, MESTY kārtība palīdz realizēt neparastākās idejas.

Mēs meklējam, cepam, vāram, klājam, dekorējam, pasniedzam, smaidam un palīdzam. Kamēr gatavs. Īstā laikā un pareizā vietā. Gaumīgi un garšīgi.

omasbriljants

OMAS BRILJANTA ISTABA ir populāra galvaspilsētas atpūtas vieta, kur vakaros baudīt kvalitatīvu mūziku, ēdienus un dzērienus, kas aizvedīs Tevi tālās un aizmirstās atmiņās vai jaunos piedzīvojumos. Pasākumā Omas briljanta istabas draudzīgā komanda piedāvās vieglus, vasarīgus kokteiļus un atspirdzinošus dzērienus. Lai dzīvo vīns, vinils un Oma!

labietis

Alus darbnīca LABIETIS ir piedzīvojums tieši tajā alus pasaules daļā, kurā reti sanāk iegriezties, baudot plašpatēriņa alu. Darbnīcas aldari savās receptēs eksperimentē ar alus stiliem, kas izveidojušies 12 000 gadu senas alus attīstības vēstures laikā un jaunām alus darīšanas tendencēm, radot jaunas garšas, kas izmaina skatījumu uz to, kāds vispār var būt alus.

Rocket Bean

ROCKET BEAN ROASTERY baristas servēs gan cappuccino, gan espresso vai chemex, aeropress un v60 metodē sagatavotus dzērienus. Ja tie izklausās pēc svešvārdiem, tad vēl jo vairāk ir iemesls atnākt ciemos – “Rocket Bean” jūs varēsiet ne tikai nobaudīt kafiju, bet arī to izzināt.

Valmiermuizas alus vestnieciba Riga

VALMIERMUIŽAS ALUS VĒSTNIECĪBAS RĪGĀ ēdienkarte radīta, balstoties uz Latvijas zemes un dabas veltēm un vietējās virtuves ieražām, tomēr arvien meklējot jaunas šķautnes, lai pārsteigtu un iepriecinātu. Ikviena saimes darboņa degsmei un iesaistei, šogad Valmiermuižas alus vēstniecība tika novērtēti ar Latvijas labākā restorāna 16. vietu.

Dalies:Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
Top